Книги – морська глибина.
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хто і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
(І.Я.Франко)
Шановні наші учні-читачі, батьки!
Бібліотека школи вітає Вас на нашій сторінці сайту школи. А також запрошує відвідати бібліотеку в зручний для вас час та долучитися до читання. Але перш ніж завітати до нашої бібліотеки, будь ласка, ознайомтесь з правилами користувння бібліотекою.
Режим роботи бібліотеки
Понеділок - п`ятниця
800-1600
Субота, неділя - вихідні
Наша адреса - вул. Зернова, 43
Бібліотекар
Уварова Антоніна Михайлівна
На вас чекають книжкові новинки, "Поличка для допитливих", підбірки "Мій рідний край", "Природа і ми". А історію України можна вивчати в романах.
Для вчителів в наявності сучасна методична література. Батькам пропонується цікава підбірка по вихованню дітей, в бібліотеці організовуються різноманітні тематичні заходи, а шкільний книжковий фонд в "надійних руках", бо при бібліотеці працює "Книжкова лікарня"
9 лютого - День безпечного Інтернету
Що почитати?
Вчать як поводитись з незнайомцями, правила поведінки на дорозі, техніку пожежної безпеки. А зараз важливою стає ще й безпека в мережі. Письменниця Іра Бова написала казкову історію черепашки Хаппі, з якої діти дізнаються надзвичайно важливі речі.
Далі. Читаємо книжку "Життя онлайн" Луї Стовелл для підлітків. #читач_13 +
Вона написана просто та структуровано. Тут про все: що таке інтернет і чому він може бути небезпечним (тролі, кібербулери, злочинці, віруси, образливі слова та зображення); як створювати надійні паролі; про дружбу в соцмережах; що можна викладати в інтернет, а що - ні; чому варто критично ставитися до інформації в інтернеті і як її перевіряти, щоб не множити фейки; що робити, якщо вже виникла небезпечна ситуація або тобі погрожують, шантажують. А ще про порнографію, секстинг, онлайн-покупки та купу інших важливих речей.
Дуже багато історій, корисних порад, важливих інструкцій і тестів для закріплення інформації.
Читати можна усім членам родини, адже книга буде корисною і дорослим, які часто нехтують правилами безпеки й розповсюджують псевдоінформацію.
У кінці книги є корисні посилання на українські ресурси про безпеку в інтернеті.
3 лютого - Всесвітній день читання вголос
Нові надходження
НУШ
Інклюзивна освіта
Бібліотеки в Інтернеті
Національна бібліотека України для дітей
Перша Українська аудіокнигарня Абук - тексти книжок відтворюються за друкованою версією, без скорочень чи адаптації. Слухай – онлайн-бібліотека українських аудіокниг
АудіоКниги українською - до бібліотеки увійшли аудіокниги класичної української прози та поезії зі шкільної програми і твори сучасних письменників з авторським начитуванням.
E-BOOKUA - сервіс, який надає можливість читати книги онлайн, більшість книжок – це художня література
POETYKA - надає доступ до скарбів української поезії
JAVALIBRE - бібліотека, яка дає можливість завантажити книги та переглядати тексти онлайн
ЧТИВО - електронна бібліотека україномовної літератури
ВІДКРИТА КНИГА – електронна бібліотека класики української та світової літератури
УКЛІБ – доступний сайт української літератури