Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Інформація для батьків

Дата: 20 березня 2021 о 10:50, Оновлено 13 січня о 12:09

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

ЗНО - пам`ятка для батьків

ЯК БАТЬКИ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО

 БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ: корисні посилання

https://stop-sexting.in.ua/ - проєкт про безпеку дітей в Інтернеті

https://osvita.diia.gov.ua/ - cеріал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті»

https://www.youtube.com/watch?v=yiWgkxsT6OE - Батьки та діти в Інтернеті: путівник безпечних мандрів

https://www.netacad.com/ru -  курси Cisco Networking Academy - все про інформаційну безпеку

 БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ: онлайн-конференція

Шановні батьки!

Нагадуємо, що вже у понеділок 26 квітня о 18:00 відбудеться вебінар на тему “Розвиток навичок стійкості щодо шкідливого контенту у дітей та емоційне відновлення”.
На вебінарі спеціалісти розкажуть про актуальність теми впливу шкідливого контенту на дітей, основні цілі та завдання нового уроку для учнів 6-8 класів "#Не_ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті" та як допомогти дітям у відновленні емоційного стану.
Урок можна провести як учителям в школах, так і батькам вдома. Він вже доступний за посиланням: https://bit.ly/3szIT9q
Подія відбудеться у понеділок 26 квітня о 18:00 на сторінці проєкту у Facebook 
https://www.facebook.com/stopsextingua

Шановні батьки!

Запрошуємо взяти участь в онлайн-конференції: “Батьки та діти в Інтернеті - путівник безпечних мандрів” у понеділок 14.12.20 о 19:00

Конференція відбудеться у прямому ефірі на YouTube- каналі#Stop_sexтинг https://www.youtube.com/c/StopSextingUkraine

 

Щ0 ТАКЕ КІБЕРБУЛІНГ

 

Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

 

ДОЗВІЛ БАТЬКІВ НА ПУБЛІКАЦІЮ ФОТО, ВІДЕО, ТВОРЧИХ РОБІТ

ДИТИНИ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Шановні батьки!

       Результати діяльності закладу освіти з метою інформування батьків та громадськості публікуються в мережі Інтернет, а саме на офіційному сайті школи. Це можуть бути фото, відео файли, творчі роботи  учасників освітнього процесу. Люди у всьому світі, з доступом до мережі Інтернет, будуть мати можливість побачити фото Вашої дитини або відео з її участю, фото її творчих робіт.

Ми плануємо публікувати такі матеріали та документи лише з Вашого письмового дозволу. Для цього нам необхідно отримати Вашу згоду на публікацію фото та відеоматеріалів дитини, а також дозвіл на публікацію її творчих робіт із зазначенням імені автора.

Будь ласка, ознайомтеся із правилами розміщення дитячих робіт в Інтернеті та зазначте, публікацію яких документів, із Вашої точки зору, здійснювати не бажано.

Дякуємо за Ваше співробітництво!

При розміщенні робот або фото та відео, на яких буде Ваша дитина,  ми зобов’язуємося, керуватися наступними правилами:

• заборонено публікувати матеріали із зазначенням номера телефону Вашої дитини, адреси.

• Заборонено публікувати матеріали, які містять будь-яку інформацію, що вказує на місцерозташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у закладі освіти.

• Заборонено публікацію матеріалів, що містять небажану інформацію, прямі чи опосередковані посилання на подібний матеріал.

• Перед публікацією роботу дитини буде розглянуто та схваленою педагогом, який є автором відповідної публікації до мережі Інтернет.


Дозвіл батьків:
Я, __________________________________________________________________ надаю дозвіл публікувати матеріали мого сина (доньки)_____________________ _________________________________ учня (учениці) ______________класу  Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вовчанської  районної ради Харківської області в мережі Інтернет відповідно до правил, що описані вище.

Поставте відмітку в рядку з матеріалами, які, на Ваші переконання, небажані для публікації в мережі Інтернет:

________ Ім'я дитини
________ Особисті фотографії дитини
________ Фотографії дитини (з занять та заходів закладу освіти)
________ Групові фотографії із закладу освіти

 


Підпис батька / опікуна: ______________________ Дата: ___________________

Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, доки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.
У разі виникнення проблем, пов'язаних з публікацією матеріалів в мережі Інтернет, Ви можете зв'язатися з класним керівником своєї дитини або адміністрацією закладу освіти.

 Підтримувати й допомагати: поради батькам на час пандемії
 
ЯК БАТЬКАМ І ДІТЯМ ПІДГОТУВАТИСЬ ДО 1 ВЕРЕСНЯ

Міністерство охорони здоров'я нагадує, що необхідно зробити до 1 вересня батькам школярів для здорового і корисного навчального року. Перевірте себе і переконайтеся, що ви готові до школи.

Переконайтеся, що зі здоров’ям дитини усе гаразд

Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний огляд у педіатра чи сімейного лікаря, з яким ви підписали декларацію для дитини. Звертайтеся до власного лікаря - менеджера здоров’я вашої дитини - для діагностики та лікування. Послуги у нього оплачує Національна служба здоров’я. Це безоплатно для вас.

Педіатр чи сімейний лікар видасть необхідну для школи довідку (форма №086-1/о), де, зокрема, зазначається група для занять фізичною культурою. Окрім того, потрібно оновити Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина одержала нові щеплення.

Зверніть увагу: «Медична карта дитини» (форма № 026/о), яку раніше вимагали заклади освіти, більше не потрібна - дані про стан здоров’я дитини не можуть бути відкритими і зберігатись поза межами медзакладу. Цю форму МОЗ України скасувало у березні 2018 року.

Надолужте усі пропущені щеплення

Невакциновані діти не можуть відвідувати школу, крім випадків, коли у дитини є медичні протипоказання щодо щеплення. Про це нещодавно нагадали в.о.міністра охорони здоров’я України доктор Уляна Супрун та міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Найоптимальніший час уведення вакцин для найефективнішого захисту дітей від інфекційних хвороб визначає Календар профілактичних щеплень.

Переконайтеся, що дитина отримала свої щеплення вчасно та надолужте їх, якщо з якихось причин пропустили. Дуже важливо захистити свою дитину від інфекційних хвороб до 1 вересня, адже щороку кількість випадків інфекційних захворювань  зростає з початком навчального року.

До Національного календаря щеплень входять вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції. Вони закуповуються за кошти державного бюджету, тобто вони є безоплатними. Усі вакцини необхідні для імунізації згідно з Календарем щеплень, є в наявності.

Якщо у кабінеті щеплень кажуть, що вакцини немає, зверніться до головного лікаря медзакладу для з’ясування причини. Якщо головний лікар не може надати необхідну інформацію, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я у вашій області: http://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja.

Перевірте, чи придбали усі необхідні речі

Тепловий комфорт дитині забезпечать повітропроникні тканини. Це - одяг з максимальним вмістом натуральних волокон. Звертайте увагу на інформацію на етикетці про склад тканини та інформацію про виробника, коли обираєте шкільний одяг. Адже у повністю синтетичному одязі (наприклад, з 100% поліестеру) дитина може пітніти, ризикує переохолодитись і застудитись.

Також звертайте увагу на якість пошиття, крій, фурнітуру, чи рівні рядки швів. Шкільна форма має бути зручною і не обмежувати рухи дитини. Особливу увагу приділіть безпечності. Продукція для дітей повинна мати висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Зазвичай номер та дата висновку зазначені на етикетці. У продавця має бути копія цього висновку.

Наступний важливий пункт - наплічник. Правильно підібраний рюкзак, якщо школяр носитиме його правильно, вбереже  дитину від проблем зі спиною. Безпечний і якісний шкільний портфель має важити не більше 1 кг, мати ортопедичну спинку і світловідбивні елементи.

Важливо, щоби рюкзак був з двома широкими і м’якими плечовими лямками. Для рівномірного розподілу ваги необхідн,о щоби  дитина завжди використовувала дві лямки рюкзака. Це вбереже її від викривлення хребта. Лямки треба щільно затягувати, щоб рюкзак прилягав до спини по усій довжині.

Краще обирати спинку середньої жорсткості, але вона обов’язково має бути м’якою з боку спини дитини. Додатковий ремінь на талії дозволить зафіксувати рюкзак на поясі, що зменшить навантаження на спину.

Заохочуйте дитину розповідати про будь-який дискомфорт, біль, оніміння чи інші відчуття у спині, шиї, руках чи ногах, які виникають при носінні рюкзака. Також слідкуйте, щоби загальна вага рюкзака з книгами, зошитами й письмовим приладдям ні в якому разі не перевищувала 15% від загальної маси дитини.

Привчайте дитину до здорового харчування

Харчові звички формуються у дитинстві і зберігаються в дорослому віці. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура спроживання їжі вбережуть дитину від численних хвороб, зроблять її бадьорішою і уважнішою.

Міністерство охорони здоровʼя України розробляє норми, а вже місцева влада має забезпечити харчування учнів.

Харчування дітей має бути здоровим та збалансованим також поза школою. Тому в домашньому меню зробіть основою раціону овочі і бобові. Стежте, щоби дитина щодня їла фрукти та ягоди, молочні та кисломолочні продукти, у невеликих порціях - цільнозернові продукти, насіння та горіхи. Готуйте рибу 2-3 рази на тиждень і м’ясо (переважно птиці і кролика).

Також мінімізуйте кількість солі та цукру. Дитина має отримувати достатньо рідини і пити не за графіком, а орієнтуючись на відчуття спраги.

Підготуйте дитину психологічно

Говоріть з дітьми про початок навчання, зустріч з друзями, нові цікаві знання (і поза школою) та усіляко демонструйте своє позитивне ставлення, щоби сформувати позитивні асоціації з новим навчальним роком.

Щоби уникнути стресу у вересні, почніть поступово відновлювати звичний для школи режим і темп ще у серпні - режим сну та «домашні завдання». Дитині має бути цікаво виконувати завдання, а про  час їх виконання заздалегідь домовтеся з дитиною.

Не примушуйте дитину до занять, особливо, якщо вона втомлена після активного дня, у поганому настрої або має інші плани (а ви не домовлялися попередньо про заняття). Спробуйте організувати усе так, щоб до часу занять настрій у дитини був добрим, а після навчання також заплануйте щось цікаве і бажано активне.

Також дбайте, щоби дитина спала достатньо.

Нехай новий навчальний рік буде легким, здоровим і корисним!

 

ЯК ЗУПИНИТИ БУЛІНГ - ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Булінг - це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом. Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

 

 

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

Буклет "Діти та підлітки в онлайні. Поради для батьків та вчителів"

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Відповідно до пункту 6 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 визначено дату початку прийому заяв про зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти, що належать до сфери управління відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації, для здобуття початкової, базової чи профільної середньої освіти в 2019/2020 навчальному році - 01.03.2019.

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ

МОН: школа має знати про причини відсутності дитини

Батьки зобов'язані повідомляти школу про причини відсутності дитини. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич у відео спеціального проекту «Правила школи».

За словами міністра, якщо дитина не відвідує школу з сімейних обставин, то тоді батьки мають надати відповідну пояснювальну записку. Якщо дитина захворіла, то обов'язково необхідно надати школі довідку про те, що дитина вже здорова і може відвідувати колектив.

«Важливо знати, що згідно законодавства, якщо учень чи учениця не відвідує школу впродовж 10 днів поспіль без пояснення причини, заклад зобов'язаний повідомити поліцію або службу у справах дітей. Тому, якщо ваша дитина захворіла або не відвідує школу з поважних причин, будь ласка повідомте класного керівника в перший день її відсутності», - сказала Лілія Гриневич.

 НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Концепція НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (ОНОВЛЕНО)

Презентація Концепції Нової української школи (ОНОВЛЕНО 03.04.2017)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.